Відбулося обговорення програмних цілей ОПП «Бізнес-соціологія» з цьогорічними бакалаврами-випускниками

19.06.2023 | 15:59

15 червня 2023 р. відбулася зустріч гаранта освітньої-професійної програми «Бізнес-соціологія» і членів кафедри соціології з цьогорічними випускниками-бакалаврами. Під час зустрічі було порушено низку актуальних питань, що стосувалося результатів досягнення задекларованих цілей програми. Серед іншого: чи відповідає освітньо-професійна програма очікуванням студентів, пропозиції щодо змістовного наповнення навчального плану, упущення програми і що потрібно змінити та вдосконалити, чи відповідає програма вимогам академічної доброчесності. У ході обговорення з’ясувалося, що загалом студенти-випускники бакалаврату задоволені своїм навчанням за ОПП «Бізнес-соціологія», яка відкрила їм широкі можливості для розвитку комунікативних вмінь та навиків, спрямувала на кращу адаптивність до вимог сучасного ринку праці. Однак вказувалося на поодинокі випадки дублювання тем з різних предметів, незначний обсяг годин для вивчення іноземної мови, побажання розширити палітру кількісних методів соціологічного дослідження. Була висловлена майже одностайна думка, що на якісну підготовку суттєво впливала пандемія коронавірусу, виклики російсько-української війни, що до певної міри знижувало їхній навчальний потенціал та можливості, обмежувало процес «живої» комунікації у групі та студентське життя загалом. Наприкінці зустрічі студентам була запропонована анкета, що вмістила широкий спектр запитань щодо оцінки якості  освітньо-професійної програми «Бізнес-соціологія». До того ж, була звернена увага на особливості процесу підготовки до вступу в магістратуру за ОПП «Соціологія», гарантом якої є д. с. н., проф. Н.В. Коваліско.