Відбулося засідання Вченої Ради історичного факультету

01.06.2022 | 11:02

У понеділок 30 травня 2022 року відбулося засідання Вченої Ради історичного факультету, на якому крім розгляду поточних питань функціонування структурного підрозділу, відбулося представлення в.о. декана історичного факультету доц. Руслана Сіромського. Участь у засіданні взяли ректор Львівського національного університету імені Івана Франка чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Мельник та проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку проф. Володимир Качмар. Представивши в.о. декана історичного факультету, ректор наголосив на актуальних питаннях розвитку Університету в умовах війни, проаналізував особливості заліково-екзаменаційної сесії та вступної кампанії 2022 року, відповів на запитання присутніх.