Відбулися Конференція та Збори трудового колективу, а також Вчена рада історичного факультету

14.06.2024 | 11:21

13 червня 2024 року відбулися Конференція та Збори трудового колективу, а також Вчена рада історичного факультету. У результаті насиченої роботи внесено зміни до складу Вченої ради історичного факультету, рекомендовано Вченій раді Університету обрати на посаду завідувача кафедри світової історії модерного часу доц. Зою Баран, розглянуто і підтримано кандидатури претендентів на вакантні посади науково-педагогічних працівників (доцентів). Окрім того, викладачі історичного факультету отримали грамоти Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та подяки Ректора Львівського університету за підготовку учасників і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.