Відбувся благодійний вечір у стилі «Великого Гетсбі»

04.04.2023 | 11:47

31 березня 2023 року за ініціативи студентів Львівського національного університету імені Івана Франка було зібрано 45 тисяч гривень на потреби Національного реабілітаційного центру «UNBROKEN Ukraine».

Кошти на реабілітацію Захисників і Захисниць України студенти Університету зібрали, організувавши Благодійний вечір у стилі «Великого Гетсбі». Сам вечір став подією, яка згуртувала львівську молодь з різних університетів та ще раз довела, що студентство – це рушійна сила змін у суспільстві.

Організували захід команди філологічного, історичного факультетів, а також факультетів прикладної математики та інформатики і управління фінансами та бізнесу. Благодійний вечір відбувся у Будинку вчених, завдяки чому атмосфера була справді неймовірною.