Відбувся круглий стіл, присвячений 150-річчю від дня народження українського політичного та громадського діяча Миколи Міхновського

04.04.2023 | 11:33

3 квітня 2023 року в Університеті відбувся круглий стіл, присвячений 150-річчю від дня народження українського політичного та громадського діяча Миколи Міхновського. У заході взяли участь науковці закладів освіти Львівщини, історики та студентська молодь. Організувала наукове зібрання спільнота історичного факультету Університету.

«В умовах російської агресії звернення до витоків теоретичних і практичних джерел відновлення української державності, державотворення і націєтворення є надзвичайно потрібними і важливими, оскільки мова йде про самостійний вибір української нації, про українську ментальність, політичну і культурницьку ідентичність», – зазначив Ректор Університету Володимир Мельник.