Відбувся квізо-кінолекторій до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Майдан Live: спогади про дні, що нас змінили»

21.02.2023 | 15:50

20 лютого 2023 року на відбувся квізо-кінолекторій до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Майдан Live: спогади про дні, що нас змінили».

Під час заходу студенти та викладачі історичного факультету мали змогу пригадати події, які увійшли в історію нашої держави як Революція Гідності, поділитися спогадами і думками про Майдан та переглянути фільм про Героїв Небесної Сотні. Подію організували Студентська рада та Профбюро студентів історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Окрему увагу під час заходу учасники присвятили спогадам про Героя Небесної сотні, випускника історичного факультету Університету Богдана Сольчаника, який загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.