Відбувся науково-популярний захід для школярів «Поринь у світ науки»

09.05.2023 | 10:56

6 травня 2023 року Львівський національний університет імені Івана Франка провів науково-популярний захід для школярів «Поринь у світ науки».

Упродовж дня близько 200 школярів Львівщини мали нагоду відвідати факультети та наукові об’єкти Університету, взяти участь у квестах, долучитися до цікавих експериментів та переконатися, що навчання в Університеті передбачає не лише лекції й семінари, але й пропонує молоді численні прикладні дослідження, яскраві лабораторні заняття, практики і цікаве дозвілля.

Упродовж усього заходу школярі здійснювали своєрідну мандрівку у минуле, під час якої дізнавалися про секрети середньовічної науки, величну історію наукових відкриттів у Львівському університеті та багато іншого. Краще збагнути глибину інтелектуальної думки минулого і сучасності допомагала школярам екскурсія найдавнішою книгозбірнею України – Науковою бібліотекою Львівського університету.