Відбувся показ фільму “Незламні”

10.12.2019 | 10:32

Сьогодні Студентська рада історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка за ініціативою ГО “Коло Честі” провела показ фільму “Незламні”. Фільм висвітлює один з реальних епізодів боротьби членів ОУН з окупаційною польською владою, який мав місце у 1932 р. в невеличкому повітовому містечку Городку. У центрі фільму – доля двох молодих членів ОУН – В. Біласа та Д. Данилишина, які після зіткнення з польською поліцією були захоплені окупантами і страчені. Актуальність фільму полягає у протиставлені інертної маси, готової терпіти будь які знущання, лиш би існувати та молодих ідейних людей, які заради вищої мети – незалежної України, жертвують найдорожчим – своїм життям. Особливість фільму полягає у тому, що він відзнятий за ініціативою о. Михайла Греділя та ГО “Апостольська Чота” на пожертви громадян без втручання держави, і всі ролі зіграли аматори, зокрема студенти історичного факультету, а не професійні актори. Щиро дякуємо о. Михайлу Греділю, випускнику історичного факультету та ветерану російсько-української війни В. Лазору, волонтеру та добровольцю Т. Елейку та всім акторам і меценатам, які долучилися до створення цього фільму.