Відбувся спільний науково-методичний семінар кафедри новітньої історії України та Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

27.10.2022 | 15:33

У понеділок, 24 жовтня на кафедрі новітньої історії України імені Михайла Грушевського відбувся спільний науково-методичний семінар  із Центром дослідження українсько-польських відносин Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

проф. Сухий О.М.

Очолювали семінар завідувач кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського проф. Сухий О. М. та керівник відділу “Центр дослідження українсько-польських відносин” Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України проф. Литвин М. Р.

Виступили на семінарі доц. Павлишин. О. Й.

проф. Литвин М.Р.

Тему – “Офіцерський корпус армії Західно-Української Народної Республіки: національний і територіальний зріз”  представив аспірант кафедри Олег Стецишин

асп. О. Стецишин

В дискусії взяли участь проф. Сухий О. М., проф. Литвин М. Р., проф. Кондратюк К. К., доц. Мудрий М. М., доц. Підкова І. З., доц. Павлишин О. Й., доц. Боднар Г. А.

У рамках наукового семінару було визначено перспективні завдання для наукової праці аспіранта кафедри О. Стецишина.