Відбувся студентський семінар “Міждисциплінарні методи в археології”

22.06.2023 | 10:46

20 червня 2023 року в Княжій залі Музею в змішаному форматі відбувся студентський семінар “Міждисциплінарні методи в археології”, на якому студентки історичного факультету Вікторія Симко, Катерина Гергель, Оксана Горак, Єлизавета Пестрякова поділилися здобутими знаннями та враженнями від участі у Літній школі Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща) “New multidisciplinary methods in archaeological practice” (28.05-03.06.2023). Дякуємо Колегам – Пшемиславу Макаровичу, Марціну ІгначакуІвоні Собковяк, Яну Романішину, Костянтину Мазуру, Віталію Рудю, Якубу Нєбєщанському, Міхалу Крюгеру, Ользіа Зайцевій, Надії Котовій, LЛюцині Лєсняк, Анджею Сікорському, Вітольду Шамбеляну – за запрошення наших студентів та цікаву і насичену програму Школи.