Відновлено заняття для дітей працівників Університету шкільного віку у нашій Шаховій школі

06.09.2024 | 13:48

Дорогі друзі!

Повідомляємо, що з 12 вересня відновлюємо заняття для дітей працівників Університету шкільного віку у нашій Шаховій школі!

✅ Заняття відбуваються щочетверга з 16:30 до 17:30 год. у Шаховому клубі Університету, що на вул. О. Фредра, 1 (ауд. 27, 28).

✅ З дітьми працюватимуть Назар Мельник (перший розряд з шахів) та Владислав Базюк (майстер спорту України з шахів).

✅ Упродовж навчального року організуємо для Ваших діток цікаве навчання шахової майстерності та шахові турніри!

✅ Навчання у школі є безкоштовним!

📲 Для запису у Шахову школу Університету просимо звертатися за телефоном (095) 645 82 51 (заступник голови Шахового клубу Університету Назар Мельник).