Відвідини студентами 1 курсу Зологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка

30.03.2024 | 13:08

Як процеси доместикації негативно позначились на самих тваринах? Як в Середньовіччі обхитрили обмеження і таки смакували тваринами в час посту? Чому і як голуб з оливковою гілкою став символом миру?

На все це, та на багато інших запитань, 28 березня 2024 року знайшли відповіді студенти групи Іст-12с, коли разом з порадником академічної групи, асистентом кафедри давньої історії України та спеціальних галузей історичної науки Ярославом Баштевичем відвідали Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вдячні за гостинність біологічному факультету, а також, молодшому науковому співробітнику Вадиму Жуленку за чудову екскурсію та її фантастичний аудіальний супровід.