Вікторія Симко та Олександр Кириловець – лауреати щорічної премії “Студент року 2022”

27.12.2022 | 12:27

Ми раді оголосити результати нашої щорічної премії. 163 зашифрованих анкети, подекуди відсутність світла та зв’язку все ж дозволили нам зробити підсумок конкурсу ще в 2022 року.

Ми враховували наукові, культурні, спортивні, волонтерські здобутки, а також громадську активність і мотивацію студента. Визначитись з найкращими науковцями нам допомогло Наукове товариство ЛНУ ім. І. Франка , а за культурні здобутки відповідав Центр культури та дозвілля ЛНУ ім. І. Франка

Але анкети та мотивації були абсолютно різними. По секрету, наша улюблена анкета була про завзяті університетські ddos-атаки на російські ресурси.

Щиро вітаємо переможців, з вами вже зв’язується наша команда для уточнення деталей виплат.