Вітаємо декана історичного факультету Степана Петровича Качарабу з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений працівник освіти України»!

13.05.2019 | 08:58

Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами чотирьох науковців Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно із текстом Указу Президента №188/2019, науковці Університету удостоєні нагород «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Зокрема, почесного звання «Заслужений працівник освіти України» удостоєний  декан історичного факультету, професор Степан Качараба.

Щиро вітаємо вчених Університету з високим визнанням їхньої праці і бажаємо нових наукових та професійних звершень.

Указ президента України