Вітаємо команду історичного факультету з перемогою в інтелектуальній грі “Ліга Франка”!

14.10.2023 | 08:03

11 жовтня 2023 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася «Ліга Франка» – інтелектуальна гра, організована Студентським урядом Львівського національного університету імені Івана Франка та приурочена до Дня Університету. У змаганні за звання найкращого знавця історії своєї Alma Mater взяли участь 13 команд з різних факультетів, до яких входили як студенти, так і викладачі. Загалом гра об’єднала близько 130 учасників.

План гри передбачав сім турів з різними форматами питань та відповідей, мета кожного з етапів полягала у тому, аби перевірити, як добре учасники знають історію, сьогодення та особливості Львівського університету.

Переможцями «Ліги Франка» стали:

• 1 місце — історичний факультет;

• 2 місце — філологічний факультет;

• 3 місце — географічний факультет.

Бажаємо переможцям успіхів, натхнення та ще перемог!