Вітаємо Марію Букрій, Андрія Погорілова, Марію Шкурлатович та Вікторію Симко з почесними відзнаками Ректора Університету

28.11.2022 | 12:54

23 листопада 2022 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами ЛНУ ім. Івана Франка. Упродовж заходу Ректор вручив їм пам’ятні грамоти за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.

А відтак, за відмінне навчання, успіхи в науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету грамоти від Ректора Університету Володимира Мельника отримали:

• Букрій Марія Володимирівна – студентка 3 курсу історичного факультету.

За активну участь у громадському житті Університету грамоти від Ректора Володимира Мельника отримали студенти:

• Погорілов Андрій Андрійович – студент 2 курсу історичного факультету.

• Шкурлатович Марія Володимирівна – студентка 4 курсу історичного факультету.

• Симко Вікторія Романівна – студентка 2 курсу історичного факультету.

Щиро вітаємо студентів факультету! Пишаємось!