Вітаємо Назара Мельника з черговою перемогою у шаховому турнірі з бліцу!

19.05.2023 | 17:05

12 травня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся черговий турнір з шахів. Захід провели з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. У шаховому турнірі з бліцу (3 хвилини+2 секунди), який відбувся за швейцарською системою у 9 турів, взяли участь як студенти, так і викладачі та працівники Університету.

Уже традиційно турніри такого формату викликають справжній сплеск емоцій, але минають у приємній та дружній атмосфері. Проявляючи свої найкращі здібності найбільш рейтингові гравці турніру поступово просувалися до вершини турнірної таблиці, водночас Її Величність Гра подекуди дарувала неочікувані результати.

За результатами запеклих, але чесних змагань

🥇 перемогу виборов студент історичного факультету Назар Мельник, який не програв жодної партії і набрав 8,5 очок;

🥈 друге місце посів старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту, Майстер спорту України Святослав Попович – 7,5 очок.

🥉 третє місце виборов студент факультету прикладної математики та інформатики Роман Яремко – 6,5 очок.

Детальніше: https://lnu.edu.ua/v-universyteti-vidbuvsia-shakhovyy…/

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо нових тріумфів та якнайшвидшої спільної перемоги над російським агресором!