Вітаємо студента 2 курсу Назара Мельника з перемогою у командній першість із шахів серед працівників Університету

08.05.2023 | 11:20

3 травня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося чергове шахове змагання – командна першість із шахів серед працівників Університету. Спортивне змагання присвятили усім Захисникам і Захисницям України.

Організувала захід кафедра фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Івана Франка і Спортивний клуб Університету.

Участь у змаганні взяли 8 команд різних факультетів та підрозділів Університету. Команди грали у складі двох осіб за коловою системою. Час на ходи одного гравця під час партії – 3 хвилини + 2 секунди за хід.

За результатами змагань

🥇 перше місце здобула команда Спортклубу у складі Назара Мельника та Михайла Ониська;

🥈 друге місце посіла команда хімічного факультету, у якій грали Олександр Тимошук та Роман Литвин;

🥉 третє місце виборола команда філологічного факультету, яку представляли Назар Федорак і Тарас Лучук.

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо й подальших добрих результатів у шахових турнірах та якнайшвидшої спільної перемоги над російським агресором!