Вітаємо студента 2 курсу Назара Мельника з почесним ІІІ місцем у турнірі з шахів імені Богдана Воробця

24.04.2023 | 16:19

21 квітня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся черговий захоплюючий турнір з шахів, присвячений видатному науковцю, кандидату фізико-математичних наук, доценту Львівського університету, талановитому шахісту Богдану Воробцю. У шаховому турнірі, який відбувся за швейцарською системою у 9 турів, взяли участь як студенти, так і викладачі та працівники Університету.

Організували турнір Шаховий клуб Університету, кафедра фізичного виховання та спорту за підтримки Студентського уряд Львівського національного університету імені Івана Франка.
Шаховий турнір вкотре продемонстрував приклад конкурентної, але чесної боротьби. Тож, за результатами змагань цього разу ІІІ місце виборов студент ІІ курсу Назар Мельник.

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо нових перемог у шахових турнірах та якнайшвидшої спільної перемоги над російським агресором!