Вітаємо студента Дмитра Пугача зі заслуженою нагородою

30.12.2021 | 11:39

Вчора на Вченій раді Університету відбулось нагородження переможців конкурсу студентських наукових робіт. «Це успіх ваш, але і всього Університету, бо ви робите славу Університету і ви робите майбутнє Університету . Без вас майбутнього Університету немає. І це не слова, а така наша практика. Тому щиро вас вітаємо, і дай Боже, щоб ви знайшли себе в науці», – зазначив Ректор Львівського університету Володимир Мельник.

Зокрема, нагородивши студента-магістранта Дмитра Пугача, ректор зазначив, що Університет не хоче дистанціюватись від студентів, які прославляють його своїми здобутками й обовʼязково проведе урочисту зустріч з рештою переможців.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам ПриватБанк та Асоціація випусників ЛНУ ім. І. Франка за підтримку наших ініціатив та допомогу в нагородженні студентів призами.

Щиро дякуємо студентам, що торують шляхи до нових вершин та відкривають нові горизонти для себе й України!