Вітаємо студента Юрія Мельника – призера турніру зі швидких шахів!

28.03.2023 | 10:58

24 березня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся черговий турнір зі швидких шахів, у якому взяли участь студенти, викладачі та працівники Університету. Цього разу шахову баталію присвятили Захисникам і Захисницям України.

Турнір об’єднав 24 університетських шахістів і відбувався у 9 турів за швейцарською системою. Тобто, у кожному наступному турі за партією зустрічались учасники з однаковою або близькою кількістю балів, зароблених у попередніх іграх. Шахові змагання тривали майже дві години і стали прекрасним взірцем конкурентної, гострої, але чесної і шляхетної боротьби. Усі учасники у рейтинговій таблиці розташувалися дуже щільно, переважаючи одне одного хіба за додатковими показниками.

Друге місце виборов студент ІІ курсу Назар Мельник.

Вітаємо Назара і бажаємо подальших спортивних перемог!