Випускники історичного факультету 1996 року отримали подяку від імені начальника групи ЦВС ОТУ «Донецьк»

19.02.2024 | 10:49

Випускники історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка Роман Монастирський та Наталія Гарасим (Медвіцька) від імені начальника групи ЦВС ОТУ «Донецьк» майора Михайла Шмігельського та його побратимів передали у Музей історії Університету подяку випускникам історичного факультету 1996 року «За сприяння обороноздатності України, допомогу Збройним Силам України, активну громадську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу та підтримку воїнів ОТУ «Донецьк»». Крім того, військовий передав на зберігання Прапор України із гербами ОТУ «Донецьк» та історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.