Виробнича (архівно-бібліотечна) практика студентів в Науковій бібліотеці Львівського університету

28.06.2023 | 16:43

Триває виробнича (архівно-бібліотечна) практика студентів 1 курсу ОС “Магістр” спеціальності 032 Історія та археологія денної форми здобуття освіти (керівник практики- доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, к.і.н. Богдана Сипко). Група студентів проходить практику на базі Наукової бібліотеки Львівського національного університету де має змогу ознайомитися з фондами, каталогами, структурою, та специфікою функціонування цієї установи. Дякуємо завідувачу відділу рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім. Ф.П. Максименка Миколі Ільківу-Свидницькому за допомогу у проведенні практики, а в.о. директора Олександру Седляру за сприяння в її організації.