Welcome_week_2023.

22.08.2023 | 22:06

Привіт- привіт, першокурсники! Раді вітати вас в нашій університетській родині!

Львівський національний університет імені Івана Франка багатий на свою історію та приховує чимало таємниць. Тож саме час познайомити із вашою Alma Mater.

А тому, вже зовсім скоро стартує традиційний для першокурсників Львівського університету – #Welcome_week_2023.

Welcome week 2023 – яскраве знайомство з Франковим університетом! Де, окрім незабутніх емоцій та вражень, ви отримаєте безліч корисної інформації, зокрема дізнаєтеся більше про структуру Університету, куди бігти, якщо потрібен студентський квиток, до кого звертатись з питань соціальної стипендії чи як відновити доступ до корпоративної пошти.

А ще Welcome week 2023 – це можливість відвідати круті екскурсії музеями Університету, побувати на креативних майстер-класах, познайомитися із творчими студентськими колективами. Увага, спойлер: під час знайомства із колективами ви можете й записатися до них.

Отож тиждень знайомств буде насиченим на круті події.

📍 Коли? 11-15 вересня в очному форматі.

🔔 Реєстарція тут (https://forms.gle/Fx5b1sqWUbbTNm8Y8)