XХІ Харківські соціологічні читання

29.08.2018 | 09:02

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XХІ Міжнародної наукової конференції «Харківські соціологічні читання»

«Мова соціології: сучасні тренди»

Конференція відбудеться 15-16 листопада 2018 р. на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Представляємо вам перелік секцій та «круглих столів», які планується провести в межах XХІ Міжнародної наукової конференції Харківські соціологічні читання «Мова соціології: сучасні тренди» (15-16 листопада 2018 року).
Секції:
• Метафори, концепти, конструкти: чи релевантна мова соціології?
• Цифрові технології у дослідженні сучасного суспільства
• Фактори та форми соціально-політичної інтеграції та дезінтеграції у сучасному світі
• Кризи, революції та війни у соціологічному дискурсі Другого модерну
• Соціальна інклюзія та ексклюзія в освіті
• Покоління X, Y, Z: у пошуках мови дослідження сучасної молоді
• Мова юридичної соціології як натхнення духу права
• Соціологія та соціальна робота: мова й поле взаємодії
«Круглі столи»:
• Мова та суспільні ієрархії: соціологічний погляд
• Політика гендерної рівності та недискримінації в Україні: особливості впровадження та перспективи
• Реформа освіти і мовне питання: точка зору суб’єктів освіти
• Якість медичної освіти в оцінках викладачів та студентів
• Репродуктивні плани та сімейні цінності сучасного студентства: за результатами міжнародного дослідження

На конференції планується презентація нових монографій, словників, підручників, навчально-методичних розробок з соціологічних дисциплін.

Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму (заявку)https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR1aTaYNhaHQIpIYmaJ2k48yScQOpAGE50GFxeBqDepwBLfA/viewform?usp=sf_link

За бажанням, на адресу оргкомітету socioedition@karazin.ua можна надіслати статтю, вимоги до написання статті та її оформлення додаються. Статті приймаються українською, російською або англійською мовами. Статтю треба подати до 5 вересня 2018 року.
Статті будуть опубліковані у фахових виданнях: збірнику наукових праць Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, серія «Соціологічні дослідження сучасного суспільства: методологія, теорія, методи» та «Українському соціологічному журналі».

Статті, автори яких не заповнять реєстраційну форму (заявку), розглядатися не будуть!

Заявку на участь у конференції та (за бажанням) статтю необхідно надати до оргкомітету «Харківських соціологічних читань» до 5 вересня 2018 року.

З питань підготовки та проведення Харківських соціологічних читань звертатися до: Мурадян Олени Сергіївни ((057) 707 53 97, e-mail: socio@karazin.ua; Сокурянської Людмили Георгіївни ((057)707 54 90; 067 58 77 248; 095 47 27 761; e-mail: sokuryanska@karazin.ua); Хижняк Лариси Михайлівни ((057) 707 52 37); e-mail: l.khyzhniak@karazin.ua); Остроухової Анни Сергіївни ((057)707 53 89; socioedition@karazin.ua).

E-mail: socioedition@karazin.ua; socio@karazin.ua; sokuryanska@karazin.ua; l.khyzhniak@karazin.ua; anna.ostrouhova@karazin.ua

Поштова адреса оргкомітету: 61022, Харків, майдан Свободи, 6,
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, соціологічний факультет, ауд. 351