Загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід “Час працювати”

15.11.2023 | 11:57

21-23 листопада 2023 р. в онлайн форматі вже вдруге відбудеться загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід “Час працювати”. Цьогоріч до організації заходу вкотре долучається ЛНУ ім. І.Франка за посередництва Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

Основна мета заходу “Час працювати” — це об’єднання університетських та бізнесових спільнот задля впровадження та розвитку кар’єрних ініціатив.

Серед компаній-партнерів та стейкхолдерів, що долучилися до участі є давні партнери ЛНУ ім.І.Франка – мережа аптек “Подорожник”, Галичфарм (Arterium), Програма стажування у Львівській міській раді для студентів “Перший кар’єрний крок”. А також SoftServe, EY, Boosta, Deloitte, lifecell, KERNEL, Baker Tilly, Renesas Electronics, НБУ та інші. Загалом до участі у заході “Час працювати” долучилося понад 50 компаній.

Детальніше на сайті Університету: https://lnu.edu.ua/time-to-work-2023/