Загинув колишній студент факультету Роман Міськів

07.08.2023 | 09:12

1 серпня 2023 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув колишній студент історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Міськів. Героєві було 33 роки.

Роман Міськів навчався у колишній загальноосвітній школі № 59 міста Львова. Опісля здобував освіту на історичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка. Із травня 2023 року проходив військову службу у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Поховали Романа Міськіва на Личаківському кладовищі.