Запрошуємо до спортивних секцій Університету

10.04.2023 | 12:50

Шановні студенти, нагадуємо, що на базі Львівського національного університету імені Івана Франка функціонує спортивний комплекс, що знаходиться на вул. Черемшини 31. Ми впевнені, що серед вас є досвідчені спортсмени, спортсмени-початківці та люди, яких точно зацікавить наступна інформація.

Тож ви маєте змогу обрати спортивну секцію, яку зможете відвідувати і цим покращити свою фізичну підготовку.

Пропонуємо вам перелік дисциплін, серед яких ви точно оберете улюблену:

🏸Бадмінтон

⛹️Баскетбол

🤽Волейбол

🤾‍♀️Гандбол

🤼‍♂️Самбо та дзюдо

⚽️Футзал

🥅Футбол

🏓Настільний теніс

♟Шахи

❗️Для того, щоб записатись на секцію, потрібно зареєструватись у гугл-формі за покликанням. Після цього ми сконтактуємо з вами та надамо всі необхідні контакти.

Мерщій обирайте та пам’ятайте, що у здоровому тілі — здоровий дух!