Запрошуємо до Студентського волонтерського осередку “Дух до бою” ЛНУ ім. І. Франка

12.07.2022 | 09:00

Наші Захисники та Захисниці щодня докладають максимум зусиль, аби ми могли спокійно та під мирним небом навчатися, працювати, розвивати культуру, науку, спорт, займатися підприємницькою діяльністю та будувати плани на майбутнє. Тому сьогодні ми маємо робити все для того, щоб Україна стала сильною та незалежною. Але ми не маємо права забувати про героїчні зусилля ЗСУ та зобов’язані усіляко їх підтримувати.

З цією метою Профком студентів Університету створює Студентський волонтерський осередок “Дух до бою” ЛНУ ім. І. Франка.

Наша мета – об’єднання та мобілізація небайдужих студентів Університету та їх ініціатив задля максимальної допомоги українським військовим.

Наше завдання – бути максимально уважними до запитів та налаштовувати логістику між військовими та волонтерськими організаціями, хабами, штабами, поодинокими волонтерами; акумулювати ресурси та поставляти їх туди, де на них чекатимуть.

Заповнюйте ґуґл-форму та ставайте частинкою Волонтерського осередку: https://forms.gle/HAMAvj9QhhX77xNs5

Пам’ятайте: ця ініціатива – ще один маленьких крок, що наближає нас до перемоги!