Запрошуємо до у часті у ініціативі “UniWeek”

12.04.2023 | 10:05

Хочете стати студентами не чекаючи іспитів, а просто зараз? Мрієте побувати у справжньому вирі студентського життя, будучи ще школярами? Бажаєте дізнатись більше про ту спеціальність, яку хочете обрати в майбутньому?

За сприяння Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради оголошуємо ініціативу “UniWeek”, у рамках якої учні Львова зможуть відвідати справжні пари та поспілкуватися зі студентами й викладачами на обраному факультеті.

Хіба не чудова нагода зрозуміти, яке життя чекатиме на вас вже за кілька місяців?

Коли? З 24 по 28 квітня.

Де? ЛНУ ім. Івана Франка (точна локація залежатиме від обраного факультету).

Аби взяти участь у такому проєкті, заповнюй реєстраційну форму за посиланням: https://linktr.ee/uniweek, обираючи спеціальність мрії.

Дедлайн подачі заявки – 18 квітня включно

Абітурієнт має змогу обрати лише ОДНУ спеціальність (якщо такий вибір передбачено у реєстраційній формі) і лише на ОДНОМУ факультеті!