Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Україна та цивілізаційні виклики: долаючи лихоліття війни (1914–2024 рр.) ”
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
Міжнародної наукової конференції
“Україна та цивілізаційні виклики: долаючи лихоліття війни (1914–2024 рр.) ”,
яка відбудеться 12 березня 2024 р.
у Львівському національному університеті імені Івана Франка
м. Львів, вул. Університетська, 1.
Організатори конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Інститут історії НАН України, Інститут національної пам’яті України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.
Формат проведення конференції – змішаний (очно-дистанційний).
Робочі мови – українська, англійська.
У лютому 2024 р. минає 10 років від початку чергової російської агресії проти України. Це десятиліття невимірних страждань та боротьби вкотре продемонструвало світові незламність українського народу і його волю до перемоги. Сучасна “Велика війна” українців викликає прямі аналогії із воєнними лихоліттями, якими було насичене українське двадцяте століття. Від так, мета конференції – обговорити передумови, причини, хід, виклики, наслідки російсько-українських воєн, висвітлити антропологічне, соціо-гуманітарне, інформаційне та геополітичне обличчя збройних конфліктів.
УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ
Організаційний комітет запрошує учасників заходу подати заявку на участь та матеріали для публікації не пізніше 15 лютого 2024 р. на електронну скриньку dmpgch@gmail.com вченому секретареві Оргкомітету конференції асист. Пугачу Дмитру Богдановичу.
При оформлені заявки на участь необхідно вказати:
-
Прізвище та ім’я автора (авторів);
-
Науковий ступінь, вчене звання, посаду та місце праці;
-
Тему доповіді;
-
Контактний телефон та адресу електронної пошти.
МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ
За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів конференції. Об’єм публікації – до 7 повних сторінок (включно із списком джерел).
У правому верхньому куті (шрифт звичайний, без нахилу чи підкреслень) необхідно вказати:
-
ПІБ автора
-
Наукова ступінь та вчене звання
-
Назва установи