Засідання Секції історичних досліджень у межах Звітної наукової конференції Львівського університету за 2021 рік

07.02.2022 | 16:46

Сьогодні, 7 лютого 2022 року, відбулося засідання Секції історичних досліджень у межах Звітної наукової конференції Львівського університету за 2021 рік. Роботу конференції відкрив декан історичного факультету проф. Степан Кчараба. На пленарному засіданні було заслухано інформацію про наукову роботу на факультеті за звітний період (заступник декана з наукової роботи доц. Руслан Сіромський) та три доповіді: “Українці у Львівському університеті на зламі ХІХ–ХХ ст.: навчальний процес і наукові школи” (проф. Володимир Качмар), “Заперечення Голодомору: методи і наративи” (доц. Андрій Козицький), “Підготовка та проведення Всеукраїнського референдуму 1991 року на підтвердження Акта проголошення незалежності України” (доц. Ігор Підкова). Після цього робота перенеслась у тематичні підсекції (усього – дев’ять).