Зустріч-дискусія з Оксаною Мороз

17.03.2023 | 16:27

Благодійна зустріч-дискусія із авторкою книг про інформаційну гігієну на тему «Як українці втратили свій інформаційний імунітет», де кожен з нас зможе поставити питання про маніпуляції, фейки і брехню у соціальних мережах. Користуючись ними, ми навіть не підозрюємо, як алгоритми того ж Фейсбуку чи Інстаграму формують наш світогляд.

Власник найцікавішого питання зможе отримати книгу з підписом авторки!

Хто? – Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”, авторка і ведуча радіо-/телепрограм з інфогігієни, письменниця.

Це не просто типова історія «успішного успіху». У своїх працях вона розказує про власні невдачі і ділиться досвідом.

Де? URBAN бібліотека, вул. Устиновича 4

Коли? 26 березня о 16:00

Вартість: вхід від 50 грн, а усі кошти ми переказуємо на виготовлення і встановлення 2-х укриттів у Херсоні.

Команда Студентської ради історичного факультету влаштовує ще один розіграш книги із автографом Оксани Мороз.

Умови:

1. Бути підписаним на сторінку в інстаграмі histfac.lnu

2. Зробити репост посту у сторіс і відмітити сторінку Студентської ради.

3. Відмітити друга з яким прийдеш на подію.

Для реєстрації необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScdKe4KqMFaOC…/viewform