Зустріч учнів Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка з деканом факультету Русланом Сіромським

04.10.2024 | 18:34

2 жовтня 2024 року учні 10-х класів гімназії мали зустріч із деканом історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доктором історичних наук, п. Русланом Сіромським. Тема зустрічі «Як і чому в Радянському Союзі фальсифікували історію УПА?».

Варто зазначити, що в умовах сучасної агресії Російської федерації, тема «перекручування історичних фактів», фейків, якими зловживають росмедіа, дуже актуальна.

Розмова велася жваво і конструктивно. Гімназисти збагатили свої знання цікавими фактами про фальсифікацію історії УПА в СРСР.

Отримали рекомендації щодо питань з цієї тематики в НМТ, що складатимуть після 11-о класу. Представники Історичного Клубу, що були присутні на зустрічі задавали питання та отримували цікаві відповіді.