Зустріч в.о. декана факультету з головою Городоцької територіальної громади Володимиром Ременяком

13.07.2022 | 12:19

Сьогодні в стінах городоцької ратуші відбулася зустріч голови Городоцької територіальної громади Володимира Ременяка з в.о. декана історичного факультету Львівського національного університету доктором історичних наук Русланом Сіромським та консультантом Центру професійної підготовки вчителів Володимиром Більовським.

Фахові історики обговорили заходи з відзначення нашою громадою Року УПА. Адже задля гідного відзначення 80-річчя створення цієї військово-політичної формації депутати Городоцької міської ради прийняли рішення щодо проголошення 2022-го у Городоцькій громаді Роком Української повстанської армії.

Однією з яскравих тематичних подій, як очікується, стане видання книги про український визвольний рух на Городоччині. Ця книга з робочою назвою ««Розсекречено»: нариси історії Городоччини першої половини XX століття» вже готова до друку.

Учасники зустрічі поспілкувалися й щодо реалізації інших планів та заходів, зокрема, щодо потенційної співпраці між Городоцькою міською радою та історичним факультетом ЛНУ.