Зустріч з Максимом Перев’язком

05.10.2023 | 08:49

Незалежність можлива тільки тоді, коли є люди, які готові за неї боротися…

Згадані слова промовив головнокомандувач ЗСУ “залізний генерал” Валерій Залужний, котрий разом з українськими бійцями кожен день доводить світу, що УКРАЇНЦІ, ТО Є СИЛА, ВІДВАГА, НЕЗЛАМНІСТЬ ТА НЕПОКІРНІСТЬ!

До Дня Захисників та Захисниць України 5 жовтня 2023 р. о 16:00 год. у 330 авдиторії Центр соціального розвитку та громадських ініціатив разом із Профбюро студентів історичного організовують зустріч студентів з Максимом Перев’язком — учасником бойових дій, який стоїть на обороні держави ще з 2014 року та є лауреатом проєкту «Пісні війни» та «Пісні народжені в АТО».

Приходьте на «Діалог Перемоги», аби поговорити про важливе та «Дорогу на Схід» разом із Людиною, завдяки якій ми — незалежна Україна!