2019-2021, спеціальний випуск : до 75-річчя професора Костянтина Кондратюка

За редакцією Ігора Підкови.

Редакційна колегія:
д-р іст. наук, проф. Костянтин Кондратюк (головний редактор); д-р іст. наук., проф. Степан Качараба (заступник головного редактора); канд. іст. наук, доц. Володимир Качмар (заступник головного редактора); канд. іст. наук., доц. Богдана Сипко (відповідальний секретар); д-р іст. наук, проф. Валентина Борисенко; д-р іст. наук, проф. Леонтій Войтович; д-р іст. наук, проф. Михайло Глушко; д-р іст. наук, проф. Віктор Голубко; д-р іст. наук, проф. Ярослав Грицак; д-р іст. наук, проф. Богдан Гудь, д-р іст. наук, проф. Леонід Зашкільняк; д-р іст. наук, проф. Мирон Капраль; д-р іст. наук, проф. Іван Крупський; д-р іст. наук, проф. Степан Павлюк; д-р габ., проф. Вацлав Вєжбєнєць; д-р габ., проф. Магдалена Питер; д-р. іст. наук, проф. Роман Сілецький; д-р іст. наук, проф. Олексій Сухий; канд. іст. наук, проф. Роман Шуст; канд. іст. наук, доц. Ігор Підкова, д-р іст.
наук, проф. Богдан Якимович

СУХИЙ О. Слово про Ювіляра

СТАТТІ
Історіографічні студії

ПАВЛИШИН О. Матеріали до бібліографії професора Костянтина Кондратюка

ВІТЕНКО М., ДЕБЕНКО В. Галицькі українці та Західно-Українська Народна Республіка у чехословацькій
періодиці у листопаді 1918 – липні 1919 рр.

ГОЛУБКО В. Варшавський договір 1920 р. між УНР і Польщею у віддзеркаленні польської преси Львова

КУЦИЙ І. Образи Сходу та Заходу в українській історіографії: між реальним та уявним простором

ЛАГОЦЬКИЙ В. Внесок отця Ісидора Патрила в розвиток української історичної науки

ПОЛЯНСЬКИЙ О., ТРУБА Р. Історіографічна спадщина Oмеляна Tерлецького

ФУТАЛА В. Діяльність українських національно-державницьких партій у міжвоєнній Польщі: проблеми і напрями наукових досліджень у сучасній Україні

Давня, середньовічна і ранньомодерна історія України

ВОЙТОВИЧ Л. Українське козацтво у московській смуті

ЗАЯЦЬ А. Невідоме надання князя Свидригайла

КРИКУН М. КУЛАКОВСЬКИЙ П.У згасаючому світлі Гадяча: козацька інструкція на сейм 1662 року

ПАВЛИШИН А. Монастирі Львівської єпархії: перше десятиліття унії (1700–1711)

Новітня історія України

БЕЛІНСЬКА Л. Місця пам’яті української політичної еміграції: Ніна Лужницька з Конашинських

БОДНАР Г. Етнодемографічні процеси в Галичині у другій половині XX століття: статистичне дослідження

ДАЦКІВ П. Законотворча діяльність Ігоря Юхновського у Верховній Раді України четвертого скликання (2002–2006 рр.)

КОЦЮМБАС О. Державна гімназія з українською мовою навчання у Львові (1920–1930-ті роки)

КУЧЕРЕПА М., СТЕПАНЮК С. Етнічні та демографічні зміни у Волинському воєводстві у 1921–1939 рр.

МАЛИК Я. Аграрна політика радянської влади в Україні в 1919–1920 роках

МУДРИЙ М. “Вийти через науку в образованих горожанів”: причинок до історії українського студентського товариства “Січ” у Відні

ПАВЛИШИН О. Євген Петрушевич: орієнтація на радянську Україну

ПАТЕР І. “Українське питання” в антантському і австро-німецькому вимірах (серпень 1914–лютий 1917 рр.)

ПІДКОВА І. “Битва за суверенітет”: демократична парламентська опозиція у загальнонаціональному русі за державний статус України (березень–серпень 1991 р.)

REJMAN K., SUKHYI O. Poczatkowy etap reformy administracyjno-teritorialnej w Ukrainie: treść, stan, perspektywy

СОВА А. Громадська діяльність Івана Боберського в Канаді

Історія Львівського університету

ПОЛЕЩУК Т. Юрій Гуца-Венелін на перехресті інтелектуальних середовищ Львова та Москви

ЦЕЛУЙКО О. Іван Крип’якевич і Львівський державний університет імені Івана Франка: історія
стосунків

ГУЛЬОВАТА Л., КАЧМАР В.  Головні напрями міжнародної діяльності Львівського університету у 1990-х роках

ДУДЯК О. Архівознавство на історичному факультеті львівського університету на зламі XX–XXI ст.: від нормативної дисципліни до становлення окремої спеціальності

ЛОЗИНСЬКИЙ М. Університетське наукове видання “Доповіді та повідомлення”

Рецензії

ГОЛУБКО В.  Бабенко Л. Радянські органи державної безпеки в системі взаємовідносин держави і православної церкви в Україні (1918 – середина 1950-х рр. [текст]: Монографія (Полтава: ТОВ “Асмі”, 2014), 549 c.

ЄВГРЕШІЙ О. Павлишин Олег.Євген Петрушевич 1863–1940. Ілюстрований біографічний нарис (Львів: Манускрипт-Львів, 2013), 400 с., іл.

КОНДРАТЮК К. Кравчук Л. В. Суспільно-політичні та соціально-економічні трансформації на ернопільщині (вересень 1939 – червень 1941 рр.): Монографія (Тернопіль: ТДМУ, 2019), 600 с.

СУХИЙ О. Белінська Л. С. Національна пам’ять української діаспори США (просопографічний аспект). Монографія (Львів: Львівський національний  університет імені Івана Франка, 2015). 276 с.