Біла Христина Мирославівна

Посада: старший лаборант кафедри cоціології, спеціаліст Лабораторія соціологічних досліджень

Телефон (робочий): (032) 239-42-80

Електронна пошта: khrystyna.bila@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

Соціологія особистості, соціологія малих груп, соціологія сім’ї, кількісні соціологічні дослідження

Біографія

 

Народилася 23 червня 1991 р. у м. Львові.

Освіта:

  • 2012-2013 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, спеціальність “Соціологія”, кваліфікація – магістр соціології. Викладач соціології.
  • 2008-2012 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, спеціальність “Соціологія”, кваліфікація – бакалавр соціології.
  • 2006-2008 рр. – Львівський технологічний ліцей, «дизайн одягу».
  • 1998-2008 рр. – СЗШ №92 м. Львова.

Досвід роботи:

З 11.2015 по теперішній час – старший лаборант кафедри соціології історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка

З 1.2015 по 4.2017 рр. – інженер ІІ категорії Центру моніторингу ЛНУ ім. І. Франка

З 9.2017 по 8.2019 рр. – старший лаборант Центру моніторингу ЛНУ ім. І. Франка

З 9.2019 по 5.2021 – асистент кафедри соціології історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка

З 11.2021 по теперішній час – фахівець Лабораторії соціологічних досліджень історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка

 

 

Проекти

  1. Реалізація на партнерській основі з Інститутом соціології Вроцлавського університету (Польща) проєкту «SOR-WAR Project. Social Order Resilience During the War in Ukraine. Ukrainian and Polish Experiences», (Стійкість соціального порядку під час війни в Україні. Український і польський досвід), що фінансується агенством NAWA (Narodowa agencja wymiany акаdemickiej). Час реалізації проєкту серпень 2022 – серпень 2023 року.  Координатор проєкту – проф. Mateusz Błaszczyk. Партнер проекту – кафедра соціології Львівського національного університету імені Івана Франка. Проєкт спрямований на проведення дослідження трансформації соціального порядку в умовах ризиків, що виникають внаслідок війни в Україні. Дослідження зосереджується на аналізі феномену соціальної самоорганізації як ключового фактору в процесах підвищення стійкості місцевих громад. Основний акцент зроблено на діагностиці взаємозв’язку між 1) соціальним порядком, сформованим спонтанними діями та самоорганізацією, та 2) інституційним порядком, що організовує (місцеву) громаду.
  2. Спільний проєкт у рамках міжнародного стажування проф. Коваліско Н.В. в Інституті соціології Вроцлавського університету «Гендерні аспекти внутрішніх та зовнішніх міграційних процесів внаслідок російсько-української війни». Об’єктом  дослідження були переселенці (ВПО) в Україні та біженці з України. Дослідження проводилося у Вроцлаві та Львові у січні-лютому 2023 р. у двох важливих пунктах призначення для українських жінок-біженців. (12 глибинних інтерв’ю у Львові та 12 у Вроцлаві).

Нагороди

Участь у Всеукраїнській олімпіаді з соціології, що проходила 4-6 квітня 2013 р. в Донецькому державному університеті управління