Бернардинський монастир: 560 років у Львові

01.10.2020 | 10:18

У 2020 р. виповнюється 560 років від заснування одного з найстаріших монастирів Львова. Монастир бернардинців та храм Св. Андрія при ньому були та досі є важливим осередком релігійного життя міста. Водночас цей архітектурний комплекс є однією з найважливіших сакральних пам’яток Львова.
Про історію монастиря та храму бернардинців, його мешканців, архітектуру та символіку, пропонуємо поспілкуватись на зустрічі у Науковій бібліотеці Львівського університету.

Спікери:
Назарій Лоштин – кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу рукописів ЛННБ України ім. В. Стефаника;
Тетяна Казанцева – кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»;
Тарас Завадовський – асистент кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка, науковий співробітник музею “Підземелля Гарнізонного храму”, член Українського геральдичного товариства.

Під час заходу Ви зможете оглянути виставку рукописів та стародруків, що походять з бібліотеки монастиря бернардинців, та зберігаються у фондах Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка.

Дата і час: 7 жовтня, 18.00
Локація: Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5)

Реєстрація на захід ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням:
https://bit.ly/3ieo4uY (кількість місць обмежена)

У зв’язку з карантинними обмеженнями обов’язковим є дотримання усіх вимог особистого захисту.