Благодійна акція “Похід у Львівський будинок дитини № 2”.Фотозвіт.

08.06.2016 | 17:15

13254393_452056828335027_8498088835757594532_n

1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

Студенти Університету за ініціативи Студентського Уряду долучилися до благодійної акції “Похід у Львівський будинок дитини № 2”, яка відбулася 1 червня о 15.00.

Короткий звіт про захід можна знайти  на facebook-сторінці Студентський уряд LNU:

“Студенти активно долучилися до акції та за короткий термін зібрали близько п’яти тисяч гривень. М’ячі, м’які іграшки, памперси, розмальовки, такий необхідний дітям вітамін D – усі ці подарунки стали приємною несподіванкою для вихованців дитбудинку. Та найкращим презентом для малюків були студенти, які прийшли побавитися й поговорити на увесь день. Різноманітні забави, довгі розмови з вихователями й взаємне тепло в поглядах зігріло душу не лише вихованцям притулку, а й візитерам із Університету.

Студенти запалилися не на жарт, і вже зовсім скоро проведуть схожу акцію – на цей раз із подарунками й усмішками завітають до Школи-інтернату №2. Долучитися до дійства може кожен: на початку наступного тижня Студентський уряд (головний корпус, ауд. 124) відкритий для всіх охочих допомогти одягом, іграшками, коштами, а згодом приєднатися до походу”.

Отож, студенти мають намір зробити такі заходи регулярними і закликають ширші кола студентства і громадськості долучитися до їх ініціативи. Адже творити добро разом – легко!

Декілька світлин з заходу: