Богдана Івануся переобрали на посаду голови Студентського уряду Львівського університету

26.04.2018 | 09:24

24 квітня 2018 року в Актовій залі відбулася конференція студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якої про виконану роботу прозвітував голова Студентського уряду Богдан Іванусь. Також в рамках конференції відбулося представлення програм кандидатів на посаду голови Студентського уряду, таємне голосування за яких тривало упродовж дня у головному корпусі Львівського університету.

Спершу Богдан Іванусь представив звіт про роботу на посаді голови Студентського уряду. Зокрема, він акцентував увагу на численних проектах, творчих зустрічах, культурних та спортивних заходах, які відбулися у Львівському університеті за підтримки Студентського уряду. Окрім того,  Богдан розповів про благодійні акції студентів Університету та ініціативи, спрямовані на розкриття потенціалу університетської молоді та покращення умов навчання.

За активну працю на посаді голови Студентського уряду Богдану Іванусю подякували колеги-студенти і перший проректор Університету Василь Височанський.

Після того як делегати конференції детально обговорили й ухвалили звіт Богдана Івануся, відбулося представлення програм кандидатів на посаду голови Студентського уряду. Стратегічні плани, концептуальні ідеї та ініціативи презентували троє кандидатів – уже згаданий студент історичного факультету Богдан Іванусь, студент факультету журналістики Володимир Нижняк і студент юридичного факультету Андрій Цесляк.

Після активного обговорення програм і їхніх основних пунктів, відбулось таємне голосування, у якому взяли участь усі охочі студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

За результатами голосування головою Студентського уряду Університету переобрали студента історичного факультету Богдана Івануся. За Богдана свої голоси віддали 424 студенти Львівського університету, 162 особи проголосували за студента юридичного факультету Андрія Цесляка, а 57 підтримали представника факультету журналістики Володимира Нижняка.

Щиро вітаємо Богдана Івануся і бажаємо йому натхнення, активності, нових ідей та успіху!