День абітурієнта

04.05.2018 | 10:24

Шановний абітурієнте! Вже незабаром Тобі доведеться зробити важливий крок у своєму житті, а саме обрати свою майбутню професію. Якщо тебе цікавить навчання в одному із найпрестижніших університетів України, то ця інформація саме для Тебе!
Львівський національний університет імені Івана Франка, а саме Історичний факультет, запрошують усіх бажаючих на День відкритих дверей. Тут кожен матиме змогу ознайомитись із специфікою навчання, викладацьким колективом та поспілкуватися із студентами старших курсів.

Коли? – 12 Травня 13:00
Де? – Львівський національний університет імені Івана Франка, головний корпус, 314 ауд.
Для чого це Тобі?- Вибір майбутньої професії справа вкрай важлива і саме тому День відкритих дверей дасть змогу зрозуміти, що тебе чекає під час навчання в університеті.
Не втрать момент!