До уваги користувачів Наукової бібліотеки!

20.10.2021 | 09:30

Шановні читачі!

У зв’язку із посиленням карантинних обмежень на території Львівської області, з 18 жовтня Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка працюватиме відповідно до нових встановлених вимог зі зміненим графіком: понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00, вихідні дні – субота та неділя.

Відвідування бібліотеки можливе за наявності «жовтого» або «зеленого» сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування закладу, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не менш як за 48 годин до відвідування закладу, або документу від лікаря про наявність протипоказань до вакцинації.

Також університетська бібліотека продовжуватиме обслуговувати користувачів дистанційно за допомогою засобів електронної комунікації й телефонного зв’язку (консультативна допомога щодо доступу та роботи з ресурсами Web of Science, Scopus та електронними ресурсами НБ; надання бібліографічних, тематичних, уточнюючих, адресних, фактографічних тощо довідок, присвоєння УДК).

Усі заплановані заходи бібліотеки відбуватимуться у онлайн-режимі через соціальні мережі або на платформі Zoom.

Запрошуємо Вас до дистанційного спілкування на віртуальних ресурсах університетської бібліотеки:

Електронна адреса: library@lnu.edu.ua

Вебсайт: lnulibrary.lviv.ua

Фейсбук сторінка: Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка

Інстаграм сторінка: www.instagram.com/library.lnu

Телеграм сторінка: https://t.me/LibraryLNU

Ютуб канал: www.youtube.com/c/IvanFrankoUniversityLibrary

Просимо вибачити за тимчасові незручності!