До уваги студентів, які отримують чи бажають отримати соціальну стипендію

03.06.2020 | 19:00

Що робити зі соціальними стипендіями упродовж карантину?

☝️Студенти, які отримували соціальну стипендію, термін підстави якої закінчився під час карантину або ж у місячний термін після завершення обмежувальних заходів, повинні написати заяву про продовження отримання соціальної стипендії. Стипендію буде призначено з місяця закінчення підстави (безперервне отримання).

?Студенти, які не отримували соціальну стипендію або хочуть її поновити чи оформити у місячний термін після завершення обмежувальних заходів (карантину), повинні написати заяву про призначення соціальної стипендії. Стипендію буде призначено з 1 березня 2020 року, але не раніше дати виникнення підстави для її отримання.

? Порядок написання заяви, а також перелік документів, необхідних для призначення соціальної стипендії, можна знайти на сайті Студентського відділу https://studviddil.lnu.edu.ua/.

Як подати документи у Студентський відділ?

Для того, щоб подати документи особисто, необхідно щонайменше за день повідомити нам на сторінку або ж зателефонувати за номерами, які закріплені нижче, для формування перепустки.

Номери: +380966403077 або 239 42 60.