До уваги студентів, які претендують на отримання додаткових балів до академічної стипендії

17.05.2021 | 10:45

Уже звично, в період перед початком сесії, у вас є можливість заявити світові про свої науково-дослідницькі, спортивні та культурно-мистецькі досягнення і отримати за них нагороду, а саме додаткові бали.

Отож, для цього тобі потрібно лише заповнити google-форму. Також необхідно прикріпити скан-копії або фото заяви та документів, що підтверджують ваші досягнення (копії дипломів, наукових публікацій тощо) до відповідних питань форми. Зразок заяви додано.

Зверни увагу: заява має бути написана власноруч та містити підпис особи, що її надає. Якщо ви подаєте фото документів, перевірте його чіткість та можливість розчитування.

Дедлайн – 23:59, 31 травня 2021 року.

Якщо додаткові бали вам нараховуються за університетську діяльність – подання про їх нарахування надає голова організації, від імені якої ти брав участь у заходах.

Ознайомся з Правилами призначення академічних стипендій у ЛНУ ім. Івана Франка (Де у Додатку 2 міститься положення про додаткові бали).

Якщо є якісь питання звертайтесь до Віталія Пиха та Оксани Горак