До уваги студентів, які проживають у гуртожитках!

05.01.2024 | 12:40

Згідно з Наказом Ректора №4030 від 01.01.2024 року, місячний розмір плати за проживання у всіх гуртожитках (№ 2 — 12) для студентів становитиме:

800 грн на місяць (8 000 за 10 місяців).

для аспірантів: 1920 грн на місяць.

для абітурієнтів та студентів заочної форми навчання: 1920 грн на місяць.

‼️У випадку збільшення розміру оплати за проживання у вашому гуртожитку, необхідно здійснити платіж у розмірі цієї різниці та занести копію квитанції про оплату завідувачу гуртожитку

Реченець здійснення оплати: 15 лютого

Вартість проживання за 1 добу становитиме:

✔️ для абітурієнтів та студентів заочної форми навчання — 130 грн.

✔️ для гостей у кімнаті поліпшеного типу в гуртожитку №11 — 500 грн.

✔️ в гуртожитках № 3, 4, 7, 8, 12 — 170 грн.

Від оплати за проживання у гуртожитках Університету звільнено:

студентів-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; студентів інвалідів I, II груп; дітей інвалідів (до 18-ти років) та студентів, котрим надається державна цільова підтримка (учасники бойових дій та їхні діти).

Встановлюється пільгова вартість проживання у студентських гуртожитках у розмірі 50% вартості від оплати студентам, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб.

Нагадуємо: для реалізації права на пільгове проживання у гуртожитку, потрібно звернутися у Профком студентів або Сектор студентської підтримки.