Додатковий конкурс студентів на участь в програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна) на навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

12.10.2020 | 15:15

Deadline – 20 жовтня 2020 року

Відповідно до умов проекту студенти денної форми навчання ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів та спеціальностей ЛНУ імені Івана Франка:
1. Географічний факультет (103 Науки про Землю, 106 Географія)
2. Геологічний факультет (103 Науки про Землю)
3. Історичний факультет (032 Історія та археологія)
4. Факультет педагогічної освіти (231 Соціальна робота / Соціальна педагогіка)
5. Факультет прикладної математики та інформатики (113 Прикладна математика; 125 Кібербезпека)
6. Філософський факультет (033 Філософія, 052 Політичні науки)
7. Хімічний факультет (102 Хімія)
мають можливість навчатися у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ) впродовж 12 тижнів у другому семестрі 2020/2021 н. р. (25 cічня-25 квітня 2021 року)
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– мати 18 років на момент подачі заявки на участь в конкурсі;
– на момент подачі документів бути студентом (кою) 2 або 3 курсу вищевказаних факультетів та спеціальностей ЛНУ імені Івана Франка з середнім балом успішності не нижче 4,0 за п’ятибальною шкалою оцінювання за всі роки навчання;
– мати дозвіл на тимчасове перебування в Україні (для громадян інших країн).
Переможцям конкурсу виплачуватимуть добові у розмірі 150 грн. за добу, оплачуватимуть проживання в гуртожитку приймаючого Університету та відшкодують фактичні витрати на проїзд за кошти проєкту.

Детальна інформація про конкурс: