Довідка про звільнення від оплати за проживання у гуртожитку

23.06.2020 | 10:11

Якщо Ви дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, дитина-ініалід або особа з інвалідністю І та ІІ групи

Напишіть нам на пошту, ppos_lnu@ukr.net, свої ПІБ, факультет, група, підставу для безкоштовно проживання і ми надішлемо Вам довідку у відповідь. Для осіб з інвалідністю нагадуємо, щоб реалізувати свою можливість на отримання документу, довідка про пільгу повинна мати дійсний термін дії!!

Якщо Ви дитина учасника бойових дій чи внутрішньо переміщена особа.

Для тих, хто попередньо звертався у студентський відділ, потрібно прикріпити посвідчення учасника бойових дій або довідку про безпосередню участь в АТО/ООС замість квитанції. А для тих, хто вперше користується пільгою – звернутись у студентський відділ за номером телефону 0966403077:relaxed:

Нагадуємо,що внутрішньо переміщена особа оплачує 50% вартості проживання.