Дистанційно відбувся день відкритих дверей

27.04.2020 | 12:30

24 квітня, відбулось  онлайн-знайомство абітурієнтів з історичним факультетом. У заході взяли участь декан факультету, професор кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Степан Качараба, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, доцент кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського Володимир Качмар, голова студентської ради факультету Софія Олинців, голова профспілкової організації студентів-істориків Софія Олійник, начальник Студентського відділу Університету Богдан Іванусь, студент п’ятого курсу, тележурналіст Володимир Перерва, випускник факультету, український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця. Про особливості цьогорічної вступної кампанії учасникам вебінару розповів відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Детальніше за посиланням https://www.lnu.edu.ua/na-istorychnomu-fakul-teti-provely-…/