Фахова наукова дискусія в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Ідентичність та соціальна згуртованість у Центрально-Східній Європі»

22.04.2021 | 11:06

Запрошуємо до участі та фахової наукової дискусії онлайн 22.04.2021 з 10.00 до 13.00 в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Ідентичність та соціальна згуртованість у Центрально-Східній Європі».

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

1. Kazimierz W. Frieske (Казімєж В. Фріске), dr hab., prof. APS, Instytut Filozofii i Socjologii, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie “O koncepcji tożsamości i jej heurystycznej użyteczności czy nieużyteczności”.

2. Пачковський Юрій, д.соц. н., професор, зав. кафедри соціології, Львівський національний університет імені Івана Франка “COVID-19 у сприйнятті громадянами України та Польщі: в пошуках спільного”.

3. Мокану Виктор, доктор социологии, директор Центра Социологии и Социальной Психологии Института Юридических, Политических и Социологических Исследований, Председатель Ассоциация социологов и демографов Республики Молдова “Электоральная активность в избирательных кампаниях и социально-политическая сплоченность граждан”.

4. Ryszard Radzik (Ришард Радзік), prof. dr hab., Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie “Naród szlachty, inteligencji, intelektualistów”.

5. Ludmila Malcoci, prof., dr. hab. ведущий научный сотрудник Центра Социологии и Социальной Психологии Института Юридических, Политических и Социологических Исследований (Республика Молдова) “Social cohesion within the context of COVID-19 pandemic”.

6. Подшивалкіна Валентина, д. соц. н., професор, завідувач кафедри соціальної та прикладної психології, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова “Політичні контексти змін ідентифікаційних уподобань в країнах сусідів: на прикладі Молдови та Польщі”.